Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Bardzo duży wybór

Zestawy win

Eleganckie zestawy win

D la prawdziwego degustatora, czy może bardziej smakosza, warto podarować nie jedno, ale zestaw starannie wyselekcjonowanych i zarazem dobrze ze sobą połączonych win, zamkniętych w eleganckim opakowaniu. Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo szeroka. Obejmuje wszystkie gatunki wina pochodzące z Portugalii, Mołdawii, Californii, Australii, Południowej Afryki, Chile, Argentyny, Włoch, Francji i wielu innych zakątków świata. Należy wymienić tu również takie regiony pochodzenia jak chociażby Puglia, Bordeaux, Treviso - ojczyzna prosecco, Riaja, la Mancha, Manduria czy Sycylia.

Na zestaw win składa się zwykle kilka butelek tego niesamowitego alkoholu. Każda z nich jest odpowiednio zapakowana, tak aby wszystkie wspólnie tworzyły estetyczny zestaw upominkowy, choć niekoniecznie. Wielu naszych klientów zamawia zestawy win dla siebie, do swojej własnej domowej kolekcji. Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Tym bardziej, iż sami jesteśmy świadomi tego, że trudno jest oprzeć się winom, które mamy w swojej ofercie.


WineNavigator zaprasza

O ferujemy wysokiej jakości wino w rozsądnej cenie, w każdej ilości. Pochodzi ono wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Mamy pełną świadomość tego, co sprzedajemy swoim klientom. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru wina. Nasza obszerna wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie i oferować wino, jakiego nie ma w innych salonach.

Dzięki temu, iż pragniemy stale rozwijać się w tym kierunku, automatycznie rozwijamy nasze salony, oferując w nich coraz to ciekawsze smaki i aromaty zamknięte w szklanych butelkach opatrzonych eleganckimi etykietami. Łącząc je w zestawy, możemy sprawiać radość tym, którzy będą mieli okazję je spożywać.