Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Na każdą okazję

Wina upominkowe

Podaruj wyjątkowe wino

D obre wino zapakowane w eleganckie opakowanie jest doskonałym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby. Można je podarować każdemu, kto ukończył osiemnaście lat, praktycznie na wszystkie okazje. Wino może być podarunkiem z okazji urodzin, imienin, z okazji świąt, wesela, jakiejś ważnej rocznicy, z racji odniesionego sukcesu… Można tak wymieniać i wymieniać w nieskończoność. Taki prezent pasuje również na podziękowanie za wyświadczoną przysługę.

W naszej ofercie można znaleźć przeróżne wina: czerwone i białe, słodkie, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne, musujące i niemusujące. Asortyment mamy niezwykle urozmaicony, dzięki czemu z powodzeniem możemy zaproponować naszym klientom naprawdę dobry alkohol w rozsądnej cenie. Oferowane przez nas wina pochodzą z różnych zakątków świata, ale wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jaki produkt sprzedajemy naszym klientom.


Nasza oferta

P roponując wino w formie podarunku mamy pewność, że osoba, która je otrzyma, będzie z niego zadowolona. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Mamy też ogromną wiedzę w zakresie wina zgłębianą przez długie lata pracy i kształcenia. Czujemy się w tej tematyce swobodnie i pewnie.

Zachęcamy do zakupu wina w drewnianych skrzynkach z grawerowanym logo firmy. Taki upominek dla kontrahenta, ważnego klienta czy innej zasłużonej osoby, może być jednocześnie elegancką i przede wszystkim zupełnie nienachalną reklamą. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego zaproponujemy Ci wino idealnie pasujące do osoby, którą chcesz nim obdarować.