Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Udana dla firm

Degustacja wina

Szkolenia z degustacji wina

O d wielu lat tworzymy swoje stoiska z możliwością degustacji wina na przeróżnych eventach, nie tylko w Poznaniu. Ponadto prowadzimy szkolenia z degustacji win. Swoje usługi świadczymy w różnych miejscach, zarówno w naszym biurze, jak i w domu czy firmie klienta. Wszystko zależy od okoliczności tego spotkania i ustaleń.

Wielu naszych klientów prosi o pomoc w doborze wina na wesele. Stając na wysokości zadania, zapraszamy ich do swojego biura lub odwiedzamy ich w domu, gdzie podczas długotrwałych rozmów i ustaleń, wzbogaconych naszymi fachowymi radami, przeprowadzamy degustację, chcąc w ten sposób uświadomić klientom, na co się decydują. Jest to jeden z najlepszych sposobów wybierania tego trunku na tak ważną uroczystość, jaką jest własne wesele.

Degustacja wina to także bardzo dobry na pomysł na prezent dla bliskich. Wspólne szkolenie z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami to połączenie dobrej zabawy z przydatną i wyjątkową wiedzą. Znajomość win, ich smaku, rocznika i pochodzenia, to wspaniała okazja nie tylko do zaimponowania innym, ale przede wszystkim do poszerzenia swoich horyzontów i lepszej selekcji podczas ich zakupu w przyszłości. To niezapomniane doświadczenie, które zostaje w pamięci do końca życia.


Degustacja wina na eventach


nie tylko w Poznaniu

O statnimi czasy bardzo modną usługą stała się degustacja wina podczas firmowych eventów. Prowadzimy ją wówczas dla gości. Jest to atrakcja na bardzo wysokim poziomie, ukierunkowana wyłącznie na osoby dorosłe. W sposób kulturalny i zarazem widowiskowy umożliwiamy zgromadzonym degustację przeróżnych gatunków wina, pochodzącego z bardzo odległych zakątków świata, wina, którego nie można kupić w zwykłym sklepie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla firm z degustacji wina. Branie udziału w eventach firmowych też nie jest nam obce. Dzięki naszej wiedzy możemy przekazywać pewne tajniki innym osobom, co sprawia nam ogromną radość i to nie tylko dlatego, że wiemy od nich więcej, ale przede wszystkim z tego powodu, że możemy kogoś uczyć, komuś doradzać, że jesteśmy potrzebni i lata nauki nie poszły na marne. Jesteśmy szczęśliwi, że to, co nas tak bardzo raduje, co jest naszą pasją, może dawać radość innym.

Zapraszamy do współpracy. Degustację wina przeprowadzamy dla firm z Poznania, jak i całej Polski.