Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Bogate bukiety

Wina czerwone

Wina czerwone światowej klasy

C zerwone wino zwane też szlachetnym jest napojem alkoholowym o najwyższej randze w świecie wykwintnej kuchni. Pasuje głównie do ciężkich potraw. Ma bardzo zróżnicowany charakter. Wyróżnia się różnym stopniem wyrazistości, intensywnością aromatu, różną cierpkością, soczystością i miękkością. Czerwone wino jest często towarzyszem wielu osób, które chcą tak po prostu, zasiadając przy rozpalonym kominku, przed telewizorem, w towarzystwie ukochanej osoby go posmakować.

Wina czerwone produkowane są z ciemnych winogron np. Cabernet Sauvignon, Merlot, Primitivo, Negroamaro, Nero di Troia czy Tempranillo i wiele innych. To dzięki temu czerwone wina mają tak piękny, naturalny kolor. Jego intensywność natomiast zależy od wielu czynników. Zaliczyć do nich można barwnik zawarty w skórkach, rodzaj użytych winogron, a także sposób winifikacji i długość leżakowania.


Nasza oferta

R ozpiętość barw, jeśli chodzi o czerwone wina, jest dość szeroka. Możemy mówić tu o mocno intensywnych kolorach wpadających w czerwień oraz o jasnych purpurowych odcieniach. Warto w tym miejscu również nadmienić, iż wyjątkowość wina określają pewne cechy. Chodzi tu przede wszystkim o cielistość, wytrawność, taniczność, kwasowość, zawartość ziół, przypraw, kwiatów, a także ciemnych i czerwonych owoców. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą na wina czerwone pochodzących z całego świata. Od lat dostarczamy je do klientów z różnych regionów Polski.

Pomagamy w doborze wina do konkretnej okoliczności, czy potrawy. Oferujemy przeróżnego gatunku czerwone wino na prezent i inne specjalne okazje. Sprzedajemy je w oczekiwanych ilościach, zawsze w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy raz jeszcze do bliższego poznania naszego asortymentu.