Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Z wiekiem coraz lepsze

Wina rocznikowe

W ino można pić tak zupełnie bez okazji, ale tylko we właściwych okolicznościach i w wyjątkowym towarzystwie smakuje najlepiej. Dlatego obowiązkowo pojawia się na weselach, chrzcinach, uroczystych obiadach, a także imprezach biznesowych. Nie bez powodu to właśnie wino często jest kupowane na prezent. Dziś można je dostać w oryginalnym zestawie, z akcesoriami w ciekawym pudełku czy skrzynce.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór win okolicznościowych, idealnie nadających się na wszystkie powyżej wymienione i inne okazje. Są to alkohole pochodzące z różnych zakątków świata, białe i czerwone, słodkie, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne, w których można się rozsmakować bez opamiętania.


W szystkim klientom, którzy są zainteresowani zakupem wina na specjalną okazje, oferujemy fachowe doradztwo. Pomagamy im w doborze odpowiedniego wina do konkretnej okoliczności, do określonych potraw oraz ich preferencji. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Wino jest całym naszym życiem, naszą pasją, którą pragniemy rozwijać, a swoje umiejętności doskonalić. To dzięki temu nasza oferta jest tak atrakcyjna. Oferujemy wino pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z winem, które dostarczamy klientom na różne okazje bezpośrednio pod wskazany adres. Na życzenie zamawiającego, pakujemy alkohol do szkatułek, skrzynek i innych opakowań z logo firmy klienta.

Jeżeli planujesz ważną uroczystość, która nie może odbyć się, choć bez butelki wina, koniecznie zgłoś się do nas, a pomożemy Ci dokonać wyboru.