Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Bogate bukiety

Wina białe

Wina białe - zasmakuj elegancji

T rudno wyobrazić sobie elegancki obiad czy kolację bez wina. Do wielu posiłków najbardziej pasuje białe, a w czasie upałów schłodzone jest idealnym wyborem niemal do każdego dania. Wytrawne wino białe doskonale smakuje w towarzystwie drobiu, cielęciny, wędlin, pasztetów i makaronów. Bardziej słodkie zaś sprawdzi się jako aperitif i dodatek do deserów serowych, śmietankowych czy owocowych.

Wina białe zawdzięczają swój kolor winogronom. Sama ich barwa może przyjmować różne odcienie żółtego. Zdarza się nawet, że trunek ten przybiera odcień brązu. Łagodne wina mają słomkowy kolor, mocniejsze zaś ciemniejszy. Na różnorodność win wpływa zastosowanie rozmaitych szczepów winogron i metod winifikacji, a także zawartość cukru resztkowego.

S erdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą białych win. Każde nasze wina białe posiadają szczegółowy opis, wysokiej jakości zdjęcia oraz opinie naszych klientów, które z powodzeniem pomogą podjąć decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniej butelki. Winogrona wykorzystywane do produkcji białego wina uprawiane są w wielu krajach i na różnych kontynentach.


Białe wina od WineNavigator

D ojrzewają na zróżnicowanych rodzajach gleb, gdzie ulegają wpływom przeróżnych warunków atmosferycznych jak słońce, deszcz, bryza od oceanu, zimne poranki i gorące południa. W ten właśnie sposób powstają trunki spełniające najśmielsze oczekiwania prawdziwych degustatorów.

Z przyjemnością pomożemy wybrać wina białe na specjalną okazję, dopasowując je do serwowanych potraw. Podpowiemy, który z dostępnych w naszej ofercie trunków zaskoczy gości swym nieprzeciętnym smakiem i aromatem. Tylko u nas dostaniesz doskonałe wino w rozsądnej cenie, w oczekiwanej ilości. Raz jeszcze zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz kraj pochodzenia:

Wina Białe - Francuskie

  • Casimir Noble Champagne gremillet Brut
  • Vouve Aubine demi sec - musujące

Wina Białe - Włoskie

  • Grazie Mille - musujące
  • Codici Bombino Puglia IGT 2008
  • Corte Federico Pinot Grigio Sicilia IGT 2008
  • Mannara Pinot Grigio Sicilia IGT 2008