Zapraszamy do kontaktu: Tel.: +48 606 96 48 17
Na każdą okazję

Wina na wesele

Wyśmienite wina na wesele

S łowa wina na wesele są hasłem bardzo często wpisywanym do wyszukiwarki internetowej z uwagi na to, że trunek ten jest jednak jakby podstawowym alkoholem na tego typu uroczystościach. Bez względu na to, czy jest to duże wydarzenie, czy tylko kameralna uroczystość, wino sprawdzi się w stu procentach, a to dlatego, że pasuje do różnych dań i deserów.

Swoboda wyboru i selekcja wybranych przez nas win zadowoli najwybredniejszego smakosza nawet podczas takiej uroczystości, jaką jest wesele. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie. Potrafimy dopasować wino do okoliczności, do poszczególnych dań i gustów zgromadzonych gości. Wiemy jak to zrobić, aby każdy z nich znalazł na weselnym stole wino, które swoim smakiem i aromatem przeniesie jego myśli w niezwykle odległe i przez wielu jeszcze nieodkryte zakątki świata.


Twoje wymarzone wina na wesele

N a tej uroczystości poza winem musującym, które służy głównie jako aperitif, nie powinno zabraknąć wina białego, czerwonego, a czasem warto też wybrać różowe. Doboru dokonujemy po wcześniejsze rozmowie z klientem. Chcemy w pierwszej kolejności poznać charakter tego wydarzenia i w miarę możliwości gości, którzy mają na nią przybyć. To zdecydowanie ułatwia nam wybór.

Pragniemy podkreślić, że nie tylko oferujemy usługę doradztwa w zakresie doboru wina, ale również dostarczamy wino na wesele pod wskazany adres. Każdy klient może też odwiedzić nasze salony w wybranym mieście.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wina i do kontaktu, podczas którego będziemy mogli wykazać się swoim doświadczeniem i wiedzą poprzez fachowe i zarazem kompleksowe doradztwo.